הוברמן - כאן צומחים מותגים
אודות

 חברת הוברמן החלה את פעילותה בשנת 1956 בת"א- יפו. מייסד החברה מר יחזקאל הוברמן החל למחזר אריזות זכוכית כבר בסוף שנות ה- 50.

כיום החברה משמשת כיבואנית ומפיצה של מיכלי אריזות לתעשית המזון, קוסמטיקה, תרופות וכימיקלים ובמחסניה אשר בפתח תקווה ניתן למצוא מגוון עצום של פתרונות אריזה מפלסטיק ומזכוכית.

 

בקרב לקוחות החברה ניתן למצוא עסקים ויזמויות בראשית דרכן ולידם יצרנים ותיקים מהמובילים בתעשיה הישראלית

למה כדאי לרכוש אריזות בהוברמן?

1.   מלאי גדול :במלאי הוברמן קיימים למעלה מ- 1,500 פריטים זמינים בכל רגע נתון. המלאי מיועד לאספקה מיידית ובמקום של מוצרים עבור מגוון לקוחותינו.
2.   גמישות מקסימלית:האפשרות לספק כל כמות (טוב, כמעט כל כמות... תלוי במוצר) החל מכמות של קרטון אחד ומעלה ממגוון רחב מאוד של מוצרים ממלאי.
3.   התמחות ייחודית: המקצוע שלנו הוא עולם האריזות. צוות העובדים בהוברמן מותאם ומכוון להציע פתרונות אופציונליים ואופטימליים למגוון לקוחותינו.
4.   קשרים בינלאומיים: קשרינו הרבים בעולם ומגוון ספקינו האיכותיים עומדים לרשות לקוחותינו. שיתופי פעולה ב- 17 מדינות שונות עם מגוןן של למעלה מ- 100 יצרנים בינלאומיים מאפשר סל אינסופי של פתרונות אריזה שונים.
5.   שירות כולל ומותאם לקוח: משלב עיצוב האריזה עד בחירת חומר הגלם, בחירת הדגם ולאורך כל שרשרת ההזמנה – ליווי צמוד ואישי עבור לקוחות יעודיים
6.   פתרון כולל, הכל במקום אחד – בכדי למקסם את מגוון האפשרויות הקיימות בתחום אנו מציעים מגוון רחב מאוד של פתרונות אריזה תחת קורת גג אחת ולצידנו שותפים עסקיים איכותיים: מאפשרים להרחיב את סל השירותים המוצע במקום אחד

חווית הקניה בהוברמן יחודית ומקצועית – בואו להתרשם!

ת"א-יפו 1956
 
 
 
 

 

צור קשר