הוברמן - כאן צומחים מותגים
הוברמן חתמה על הסכם הפצה בלעדי בישראל עם מפעל פוליכד

חברת הוברמן חתמה על הסכם שת"פ והפצה בלעדי עם מפעל פוליכד, היושב בקיבוץ שפיים. מפעל פוליכד הקיים מאז שנת 1972, הנו אחד המפעלים הגדולים והמצליחים בשוק הישראלי. המפעל מתמחה בייצור מוצרי אריזה בניפוח והזרקה, כולל גימור בכל השיטות (דפוס, שרינק, תוויות וכיוצ"ב).

מפעל פוליכד מעניק שירותים לחברות מובילות בארץ ביניהן: תנובה, יונילוויבר, אסם, יוטבתה, סנו, לוריאל, קרליין ורבות נוספות.

חברת הוברמן קבלה את הפצת מוצרי המדף הסטנדרטיים של פוליכד באופן בלעדי בארץ ותשווק את מגוון המוצרים שלו לשוק המזון, הקוסמטיקה, הטואלטיקה והכימיקלים. הוברמן תפנה ללקוחות באמצעות מערך ההפצה הקיים והמבוסס שלה וכן באמצעות אתר האינטרנט המסחרי שלה שהנו היחיד בארץ בתחום האריזה. הוברמן ופוליכד יפתחו גם מוצרים חדשים במשותף בהתאם לנישות בהן מתמחה חברת הוברמן.

רן הוברמן, מנכ"ל חברת הוברמן: "הוברמן הציבה לעצמה כיעד לשנת 2008 להרחיב את מעגל הספקים, היצרנים, עמם היא עובדת בשת"פ צמוד על מנת לאפשר מענה מדויק לצרכים הקיימים והעתידיים של לקוחותיה. הוברמן כיום מפתחת תת מוצרים חדישים בשיתוף חברות מובילות על מנת לתת ללקוחותיה יתרון בשוק. מפעל פוליכד הוכיח את עצמו כבעל הטכנולוגיה והידע הגבוהים ביותר הקיימים כיום בתחום בכלל ובמארזי PET, פוליאטילן ופוליפרופילן בפרט. בזכות שת"פ זה ייהנו הלקוחות מקבלת שירות שלם של מגוון פקקים, מכסים, צנצנות וכו'".

שוק האריזה בארץ הוא שוק שנמצא בעלייה מתמדת כמו גם בעולם. היקף השוק בארץ הנו 1.3 מיליארד דולר בשנה, מתוכם 300 מיליון דולר הולכים לייצוא. בענף מועסקים בארץ 9,800 עובדים על פי נתוני מכון האריזה הישראלי. היקף שוק האריזה בעולם בתחום המזון בלבד נאמד בכ – 190 ביליון דולר, מתוכם תופס השוק הצפון אמריקאי מעל 50%, אירופה 30%, אסיה 14%. בתחום הפרמצטיקה היקף שוק האריזה הנו כ – 25 ביליון דולר מתוכם ארה"ב, יפן, גרמניה, צרפת, סין, אנגליה, אטליה ושוויץ מהוות 80% ממנו. הצפי הוא שבעשור הקרוב ימשיך גידול קבוע של 4%-5% מידי שנה בכל אחד מהשווקים.

חברת הוברמן, אשר הוקמה בשנת 1956, אחת החברות המובילות בארץ בתחום אריזות לתעשיית המזון, התרופות, הכימיקלים, הטואלטיקה והקוסמטיקה.

החברה נחשבת למובילה בתחומה בארץ בייצוג מגוון הספקים והיצרנים מחו"ל ועל כן ביכולתה להציע קשת רחבה של פתרונות לתחומי האריזה הקשיחה (פלסטיק, זכוכית, אלומניום וכיוצ"ב) תעשיות השונות.

חברת הוברמן משווקת לחברות רבות בעסקאות שמציעות פתרון ייחודי לצרכי הלקוח, כמו כן למוצרים סטנדטיים קיימים או משודרגים בתיאום מלא עם הספק והלקוח. החברה גם משווקת מגוון רחב של אריזות ממלאי באמצעות מרכז המכירות הגדול בארץ בתחום האריזות, המציע מעל 3,000 סוגים שונים של בקבוקים, צנצנות, מארזים קשיחים וגמישים, פלסטיק, זכוכית ואלומיניום. מרכז המכירות באזור התעשייה סגולה בפ"ת משרת עסקים קטנים ובינוניים וכן יצרנים ביתיים כגון: קוסמטיקאיות, יצרניי ריבות, שמן, יקבים קטנים, גננות, חנויות ספא, מספרות ועוד.

רשימת נושאים
DIY
צור קשר