הוברמן - כאן צומחים מותגים
ISRAWINEXPO- יצירת מסורת חדשה

תערוכת ISRAWINEXPO 2008 הייתה המשך לתערוכה שהתקיימה ב-2006 ויצירת מסורת חדשה בענף היין בישראל.

התערוכה התקיימה בחודש פברואר והייתה אף גדולה ואיכותית יותר מקודמתה, בתערוכה הציגו 29 יקבים ישראלים וכן יבואני יין ומוצרים משלימים ליין.

בתערוכה אפשר היה לטעום יינות מכל רחבי העולם, יינות ישראלים, איטלקיים, אוסטרליים, דרום אפריקניים ועוד.. חלקם כאלו שהוצגו לקהל לראשונה בתערוכה.

כל אורח בתערוכה קיבל כרטיסיה של 10 טעימות וכוס יין מפוארת של שפיגלאו למזכרת הביתה.

היקבים הגדולים אף וויתרו על ניקוב הכרטיסייה ובכך נתנו לנו אפשרות ליהנות מטעימות רבות של יינות שונים.

תוך כדי סיור במתחם התערוכה בגני התערוכה, ניתן היה לראות את התפתחותו העצומה של שוק היין בישראל, לא עוד התמקדות בלעדית בקהל אניני הטעם אלא פנייה לקהל הרחב והדרכתו בנושא היין.

ציבור חובבי היין בישראל זרם לתערוכה, שהייתה מלאה בקהל ובאווירה טובה בזכות הטעימות הנדיבות שחולקו על ידי היקבים והיבואנים השונים.

קהל המבקרים כלל אלפי אנשים שבאו ליהנות מטעימות היין ולראות את מגוון המציגים בתערוכה.

מעורר גאווה לראות את התפתחות ענף היין הישראלי בשנים האחרונות, את כמות היקבים המצליחים ואת יבואני היין הפורחים בארץ וכמובן את כמות צרכני היין ההולכת וגדלה משנה לשנה.

בתערוכה השתתפו יקבים רבים ושונים כגון סוסון ים, גוסטבו וג'ו, יתיר שזכה בפרס בשנה שעברה על היין יער יתיר, כרמל מזרחי, יקבי רמת הגולן ורבים אחרים.

בנוסף היו בתערוכה טעימות גבינות משובחות במיוחד כגון הגבינות של משק יעקבס וכן סדנאות של טעימת שוקולד ויין כמו זו של רוי שוקולד שהצליחה במיוחד.

נהנינו לטעום מן היינות השונים, לראות מגוון של יינות חדשים שיוצא לשוק רק עכשיו ולראות את כוחו של ענף היין הישראלי בעולם.

לא נותר לנו אלא לחכות לתערוכה בשנה הבאה ולהתענג בינתיים על הזיכרונות.

צוות הוברמן
 
רשימת נושאים
DIY
צור קשר