הוברמן - כאן צומחים מותגים
סט איפור באריזת מתנה

הוברמן מציגה- איפור במתנה

מאת נעמי בן שלום

 

 בכל עיתוני רשתות הפארם המודיעים על מבצעים שונים, נמצא תמיד תמונה מפתה של סט איפור אחד או יותר. בנוסף, בכל חנות של רשתות הפארם השונות אנו רואים סטים רבים מככבים על הדלפקים וכן במבצעי קופה. אלו תוצאה של הגידול הרב בהיצע ובביקוש של סטים לאיפור.

  

בעבר לא העלנו בדעתנו לרכוש לחברה כמתנה מוצר איפור, לא ידענו מה הצבע האהוב עליה ומה יתאים לה. כיום, כאשר בכל סט איפור יש מגוון של צלליות, סמקים, פודרה ליפגלוסים, מסקרה, עפרונות ואפליקטורים, הפך הסט מתנה מועדפת המשמחת כל אישה וכמובן גם לשימוש עצמי.

 

קיימים סטים גדולים ומפוארים במיכלים מעוצבים בצורות שונות לשימוש בבית הנותנים הרגשה של איפור מקצועי וכמו כן קיימים סטים קטנים יותר גם בצורה של ארנקים הנכנסים לתיק, מה שמאפשר תיקון האיפור גם בעבודה ובכל מקום.

 

בעבר הייתה תחושה שהאיפור בסט הוא באיכות ירודה ממוצר פרטני (מוצר בודד), לאורך השנים האחרונות הנשים הרוכשות סטים לאיפור כבר הבינו שהאיפור הוא ברמה  גבוהה מאד והאיכות מצוינת.

 

חברת הוברמן מתמחה מזה שנים רבות בתחום האיפור, מייצגת מספר ספקי איפור מוגמר אשר מייצרים גם עבור חברות בינלאומיות ומסייעת לכל חברה ליצור סטים של איפור ברמה גבוהה במיוחד תוך התאמה לקהל לקוחותיה.

 

כל המוצרים של יצרנים אלה מיובאים לארץ על ידי חברות הקוסמטיקה ובאישור משרד הבריאות ועומדים בתקנים מחמירים במיוחד של איכות הן מבחינת בריאות והן מבחינת עמידות האיפור.

רשימת נושאים
DIY
צור קשר