הוברמן - כאן צומחים מותגים
על שמנים ומתזים

שמנים ומתזים

מאת: ורד קצ'רגינסקי

עולם הקוסמטיקה הכולל בתוכו את שוק הטואלטיקה, הספא ומוצרי השיער, משתנה בכל עת לפי צרכים ודרישות מקהל הלקוחות.

הדרישה למוצרי איכות הכוללים חומרים טבעיים עולות וגוברות.

בין הטרנדים החזקים בשנים האחרונות נמצא שימוש במוצרים המבוססים על שמנים. מוצרים רבים עולים על המדפים וביניהם: שמני גוף, שמני שיער, שמני בושם ועוד.

אריזת מוצרים המבוססים על שמנים אינה פשוטה. שמן הינו חומר פעיל וככזה עלול להשפיע על החומר ממנו מיוצרת האריזה ככלל ועל המתז שאמור להוציא את המוצר בפרט. הבעייתיות בשימוש במתזים נובעת מעצם רגישותו של האטם היושב בתוך המתז לשמנים. כאשר יש מגע ישיר של חומרים פעילים עם אטם שאינו מתאים לחומרים אלה, האטם משנה את תכונתו הבסיסית (אטימה) וגורם לנזילה.

עובדה נוספת לגבי שמנים הינה כי חומרים אלו הינם חומרים כבדים וסמיכים יחסית לעומת מוצרים המבוססים על מים ואלכוהול ולכן השימוש במתז רגיל יכול לגרום להתזה דלילה.

כחברה המקצועית בתחום מציעה חברת הוברמן, מתזים בעלי פטנט ייחודי המותאם במיוחד לשמנים המאפשר התזה אופטימלית עם כמות יציאה גדולה בכל לחיצה, ומאפשר שימוש נוח ואופטימלי ללקוח.

יתרון נוסף למתז הינו מיקום הקפיץ שבדרך כלל נמצא בתחתית המתז ויוצר אינטראקציה עם החומר שלא תמיד רצויה. במקרה זה נמצא הקפיץ בתוך הלחצן ומונע את האינטרקציה. כמו כן, הינו מאפשר אישור ecocert של מוצרים טבעיים ואורגניים.

חברת הוברמן מציעה בנוסף, מתזים ייחודיים מן המלאי הקיים המאפשרים התזת קרמים דלילים גם כאשר השימוש בבקבוק מחייב את הפיכתו בזויות של 360 מעלות.

ורד הינה מנהלת תיקי לקוח בחברת הוברמן

רשימת נושאים
DIY
צור קשר