הוברמן - כאן צומחים מותגים
חברת הוברמן - כי מי לא מסתכל על הקנקן ?

חברת הוברמן , נוסדה לפני למעלה מ- 50 שנה במטרה לתת מענה לצרכים המשתנים של לקוחותיה בתחומי האריזה והחזות הויזואלית של המוצרים.

כאז גם כיום, מקפידה החברה להתעדכן במגמות העולמיות בתחומי פעילותה, לבנות קשרי שותפות עם ספקיה ולקוחותיה , בהתאמה לחזון החברה אשר נותן דגש מרכזי על שיתוף הפעולה המיוחד עם לקוחותיה ורואה בעצמה שותף אסטרטגי של לקוחותיה .

ככזה, רואה חב' הוברמן את תפקידה כחלק ממערך השיווק והיצור של הלקוח, שותפה משלב התווית תכנית העבודה והפעילות , תוך שמירת היד על הדופק לאיתור מגמות בינלאומיות והבאתן לשולחן הדיונים כחלק מתהליך קבלת ההחלטות.

היצרן הישראלי מחפש דרכים לרגש את הצרכנים שלו, להישאר עדכני ורלוונטי ולקצר את

ה time to market. ההבנה כי הצרכן קונה בעיניים, מחפש ריגושים והפתעות, גדלה בקרב היצרנים ומשם ההבנה כי לאריזה חלק חשוב בזה. ובדיוק בנקודה הזו, לחב' הוברמן יתרון יחסי הבא לשרת את לקוחותיה.

חב' הוברמן משתמשת במערכת הקשרים והיכולות שלה עם המזרח הרחוק ואירופה ככלי לשימוש בטכנולוגיות המפותחות ביותר בעולם.

הבנת השינויים הטכנולוגיים המתרחשים בעולם האריזה בשנים האחרונות מאפשרת לחב' הוברמן להביא ארצה בזמן אמת אריזות מהמובילות בתחום, פרי טכנולוגיה חדישה, תוך דגש על נוחות, איכות המוצר והתאמתו לשוק הישראלי.

איכות המוצרים הינה ערך עליון בחב' הוברמן, וככזו אינה מתפשרת בכך. כל מוצרי החברה אשר מיובאים מהמזרח הרחוק נבדקים בקפדנות על ידי אנשי בקרת האיכות של חב' הוברמן בסין טרם המכלתם ויציאתם להפלגה. כמו כן, דואגת חב' הוברמן כי כל המוצרים המיובאים מארה"ב ואירופה עומדים בכל התקנים המחמירים של השוק האירופאי ו/או האמריקאי.

גמישות במתן מגוון פתרונות איכותיים בהתאמה אישית למכלול צרכי הלקוח

חב' הוברמן דוגלת במתן פתרונות כוללים לכל לקוח החפץ בכך. צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון עומד לרשות הלקוח ותומך במציאת פתרון האריזה המתאים ביותר לאופי פעילותו. פתרונות אלו ניתנים הן באופן מיידי ממלאי החברה והן על ידי יבוא אישי לפי צרכי הלקוח.

אחד היתרונות הבולטים של החברה מתבטא במרכזים הלוגיסטיים שבנתה המאפשרים לה להחזיק מלאי שוטף של אלפי סוגי אריזות בתחומים שונים אשר ניתנים לאספקה מיידית. הערכות זו מאפשרת לה להציע לתעשיין הישראלי סיוע ברמה הגבוהה ביותר ובזמן במועד האספקה הקצר ביותר.

לאחרונה פתחה חב' הוברמן משרד ומרכז לוגיסטי בסין. מהלך זה מאפשר להציע מגוון פתרונות איכותיים ואטרקטיביים תחת קורת גג אחת. בנוסף, החברה מייצגת ספקים בינלאומיים מאירופה ומצפון אמריקה שנבחרו בקפידה רבה ומאפשרת ללקוחותיה לעבוד במישרין מולם כאשר חברת הוברמן מעניקה את התמיכה הטכנית והליווי הלוגיסטי לקשר זה.

"בעולם בו אורך חיי המוצרים מתקצר והתחרות מתחדדת , חברות השואפות להמשיך ולשמור על מובילות וחדשנות שמות משקל גובר על חשיבות אריזה ייחודית וחדשנית המתאימה לקהל היעד להצלחתן", מסביר רן הוברמן, מנכ"ל משותף.
חברת הוברמן ממוקמת באיזור התעשיה צומת סגולה, בפתח תקווה.
 
חברת הוברמן היא יבואנית המשווקת, מוכרת ומפיצה אריזות הכוללות מיכלי ובקבוקי זכוכית, פלסטיק, אלומיניום, טקסטיל וכד (מגוון חומרי האריזה הקשיחה) עפ"י מפרטים של הלקוח, באיכות גבוהה העומדת בתקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותר, לרבות ISO 9002. החברה פועלת בעיקר בתחומי המזון, הקוסמטיקה, התרופות והכימיקלים.
חברת הוברמן נוסדה והחלה את פעילותה בשנות החמישים ע"י יחזקאל הוברמן ומנוהלת כיום ע"י המנכ"לים המשותפים אורי הוברמן ורן הוברמן.

* לקוח מתוך מגזין מכון האריזה והעיצוב הישראלי

רשימת נושאים
DIY
צור קשר